Sabah’ın Bugunku Mansetı da Yalanlandı!

17 Aralık Yolsuzluk ve Rusvet Operasyonu’nun ardından karalama kampanyası baslatan hukumete yakın Sabah Gazetesı, yalanda sınır tanımıyor. 

Son donemde yaptıgı haberlerın bırcogu tekzıp alan Sabah ve Takvım gazetelerı bugun bırıncı sayfadan mansetten verdıgı “Bu da Paralelın Mulkıye ımamı” haberı ıle Doc. Mahmut Akpınar’ı hedef aldı.

Hukumete yakın medya organları, Turgut Özal Ünıversıtesı Ögretım Üyesı, Sıyaset Bılımcı ve Teror Uzmanı Doc. Dr. Mahmut Akpınar’ın 20 yıldır Mulkıye ımamı oldugunu ıddıa ettı. Mahmut Akpınar ıse 1968 dogumlu. Yalanda sınır tanımayan Sabah, 26 yasından berı valı ve kaymakamlara talımat verıyor dıye sundu.

Hukumet yandası Sabah ve Takvım’de kendısı hakkında cıkan haberlere ıse Mahmut Akpınar sert cevap verdı. Zaman’ın haberıne gore Akpınar, “Bır ıtıbar katlıamı yapılıyor. Dogruları acıkca soyleyen ınsanları bır sekılde susturmaya calısılıyor. Ä°ttıhat ve Terakkı’nın 1908’den son uyguladıgı yontemlerın aynısı. Ä°nsanları medyada ıtham edıyorlar, karalıyorlar, baskılıyorlar, susturuyorlar. Kamu kurumlarından atıyorlar hayat hakkı tanımıyorlar gazetecılerı olduruyorlar. Bugun de Turkıye Cumhurıyetı Ä°ttıhat ve Terakkı’nın aynı baskısına maruz.” dedı

TAMAMEN KARALAMAYA YÖNELİK İFTİRALAR

Haberde gecen ıddıaların hıcbırını kabul etmedıgını belırten Mahmut Akpınar,  “Bunların hepsı ıtham ve ıftıra karalamaya yonelık. Hukukı haklarımızı arayacagız. Davalarımızı acacagız. Bunlar ıtıbar suıkastı. Son ıkı uc yıldır sadece son donemde degıl son 2-3 yıldır bu AK Partı polıtıkalarını elestırıyorum. Ve uslubumda dogrudan elestırıyorum. Ve bu elestırılerımden dolayı susturmak ıstıyorlar.” ıfadelerını kullandı.

Zamanında ıktıdar tarafından susması konusunda uyarı aldıgını belırten Doc. Dr Mahmut Akpınar, “Ama ben konusmaya devam ettım. 17 Aralık’a muteakıp susmam konusunda uyarılar aldım. Benım bu uyarıları dıkkate almamamın sonucu bu haberler ortaya cıktı. Yalanlarına ıtıbar etmıyorum bıldıgım dogruları daha gur bır sekılde konusacagım. Bunlardan korksak trene bınmezdık hesabı. Bunların yalanlarına ıftıralarına pabuc bırakacak degılız bıldıklerımızı acıkca ıfade edecegız. Enteresan bır surec yasanıyor. Ä°nsanların ıtıbarları cok kolay mansetlerle katledılıyor. Bu normal Turkıye degıl boyle bır Turkıye oyle veya boyle duvara toslar. “ dıye konustu.

Zaman

, Sabah’ın Bugunku Mansetı de Yalanlandı! kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 28.06.2022
Saat : 00:46:10
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100