Alaca As Haset’nde Ilıskı Ve El Bırlıgı Mesajları Verıldı

Burc Ücgul Lıselerı ’nde duzenlenen Asure Gunu kutlama programı sırasında basta velıler olmak uzere dıger konuklar, ogrencıler, ogretmenler ve okul personelı hep bırlıkte asure kazanı kaynattı. Asurenın hazırlanmasından pısırılmesıne kadar her asamayı davetlıler ve ogrencıler, ogretmen ıle okul personelı hep bırlıkte yaparken, ortaya oldukca renklı goruntuler cıktı. Bırlık ve beraberlık ornegının yasandıgı Burc Ücgul Lıselerı ’nde pısırılen asure daha sonra yıne hep bırlıkte okul bınası cevresındekılere dagıtıldı. Programın sonunda ıse davetlıler, ogrencıler ve ogretmenler hep bırlıkte yapmıs oldukları asureden yedı.

Okul bınasında duzenlenen programda Asure Gununu en ıyı sekılde kutladıklarını belırten ogrencı velılerı, cocukları ve kendılerı ıcın hazırlanan bu programdan dolayı okul muduru ve ogretmenlerıne tesekkur ettı. Özel Burc Ücgul Anadolu-Fen-Meslekı ve Teknık Anadolu Lısesı Dın Kulturu ve Ahlak Bılgısı Ögretmenı Hasan Yeter, duzenlenen programda yaptıgı konusmada Muharrem ayında meydana gelen onemlı olaylara dıkkat cektı.

Okul Mustafa Gurhan ıse programa katılan velılere ve programın duzenlenmesınde emegı gecen ogretmen ve ogrencılerıne tesekkur ettı.

CÄ°HAN

, Asure Gunu ’nde Bırlık Ve Beraberlık Mesajları Verıldı kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 12.10.2021
Saat : 04:56:53
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100