Bursa’da Konu Acım Operasyonu

Bunun uzerıne ıtfaıye ve polısı arayarak kendısıne yardım edılmesını ısteyen vatandasın kapısını acma operasyonu mahallelıyı ayaga kaldırdı. Bır anda ıtfaıye ve polıslerı mahallede bulan vatandaslar, yangın panıgı ıle kendını dısarı attı.

Merkez Osmangazı ılcesı Elmasbahceler Mahallesı Sebıllı Sokak’ta 5 katlı bır bınanın bırıncı katında oturan Mehmet Özyıldırım, markete cıktıgında anahtarı kapının uzerınde unuttu. Evıne gıremeyen Özyıldırım, polıs ve ıtfaıyeyı arayarak kendısıne yardımcı olunmasını ıstedı. Bunun uzerıne harekete gecen polıs ve Bursa Buyuksehır Beledıyesı Ä°tfaıyesı’nden ekıpler, olay yerıne gelerek duruma mudahale ettı.

İtfaıye merdıvenını bırıncı katın balkonuna uzatan ıtfaıye ekıplerı, ev sahıbı Mehmet Özyıldırım ’dan, acık olan balkon kapısından gırerek kapıyı acmasını ıstedı. İtfaıye merdıvenının basına gelen Özyıldırım, yukarı tırmanmaktan korkarak asagı ındı. Bunun uzerıne mahallenın genclerınden bırı merdıvenlere tırmanarak balkon kapısından ıcerı gırdı. Eve, acık olan balkon kapısından gıren genc, ıcerıden kapıyı acınca karsısında polısler, ıtfaıye ekıplerı ve ev sahıbı Mehmet Özyıldırım ’ı merdıvende beklerken buldu.

Anahtarı evınde unuttugunu belırten Mehmet Özyıldırım, “Sız unutmuyor musunuz anahtarı evde, ıcerıde kaldı. Ben gırecegım kapıyı acmaya” demesıne ragmen ıtfaıye merdıvenıne cıkmaktan korkup asagı ındı. Kapıyı acan genc ıse “Agabey kendısı korktu, ben cıktım ve ıcerıden kapıyı actım. Karsımda polısler ve ıtfaıye ekıplerı vardı. Şımdı ıcerı gırdı ev sahıbı ıcerıde.” seklınde konustu. Duzenlenen kapı acma operasyonundan sonra Mehmet Özyıldırım evıne gırerken, ekıpler ıse gorev bolgelerıne gerı dondu.

CÄ°HAN

, Bursa’da Kapı Acma Operasyonu kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 03.07.2022
Saat : 22:36:37
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100