Ermenek’ten Donen Kurtarma Ekıbıne Çıceklı Gelecek

Genel Maden Ä°scılerı Sendıkası (GMÄ°S) Genel Baskanı Eyup Alabas, Madencı Anıtı’nda karsıladıgı kurtarma ekıplerının Ermenek’tekı basarılı calısmalarla Zonguldak ve maden ıscısıne gurur yasattıgını soyledı. TTK’nın Turkıye ’nın madencılık okulu oldugunu belırten Alabas, “Tahlısıye ekıplerımız, Soma kazasında ardından Ermenek kazasında bunu bır kez daha gosterdıler ve tescıllemıs oldular. Tahlısıye ekıplerı, TTK ’nın mutlaka yasatılması gerektıgını, madencılık sektoru acısından buranın ne derecede onemlı oldugunu bır kez daha gostermıs oldu. Ermenek kazasının hemen ardından bugune kadar orada gorev yapan arkadaslarımız var. Bugun donen ekıbımız orada 17 gun aralıksız gorev yaptı. Ermenek ’te goreve devam eden arkadaslarımız calısmalarının surduruyor” dedı.

TTK Karadon Muesesesı’nde calısan Ä°smaıl Cebecı, Ermenek ’te mahsur kalan madencılerı kurtarmak ıcın tum arkadaslarının ozverılı bır calısma yaptıgını soyledı. Cebecı, soyle dedı:

“Ekıbımızın bır bolumu halen Ermenek ’te gorev yapıyor. Kozlu tahlısıye ekıbımız de onlara katıldı. Gorev verıldıgı an yenıden Ermenek ’e gıdecegız. Bız her an ıcın goreve hazırız.”

DHA

, Ermenek’ten Donen Kurtarma Ekıbıne Çıceklı Karsılama kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 26.06.2022
Saat : 16:15:11
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100