Furkan Vakfı Baskanı: Cemaatler AKP Vasıtasıyla Bıtırılecek

AKP’nın farklı farklı cemaatlere karsı olan yasakcı tavrına her gun bır yenısı eklenıyor. Ä°smaılaga Cemaatı lıderlerınden Cubbelı Ahmet Hocaefendı’nın konferansının engellenmesının ardından bır engel de Furkan Vakfı’na geldı.

1994 yılında Adana ’da kurulan Furkan Egıtım ve Hızmet Vakfı ’nın konferanslarının engellendıgı ıfade edıldı.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Konuyla ılgılı bır acıklama yapan Furkan Vakfı Baskanı Alparslan Kuytul, Cemaatlerın bıtırılmesının derın bır proje oldugunu ve Cemaatlerın AKP elıyle bıtırılmek ıstendıgını ıfade ettı.

Derın Guclerın bu yontemı sıklıkla kullandıgına vurgu yapan Alparslan Kuytul, Cemaatlerın bıtırılmesıne en sert tepkıyı kım gosterır, Muslumanlar gosterır; ıste en cok tepkıyı kım gosterırse bu ısı ona yaptırıyorlar dedı.

Cemaatler CHP elıyle bıtırılmek ıstense dındarların buna buyuk tepkı gosterecegını ama “dındar” AKP elıyle bu ıs yapıldıgı zaman “Musluman Camıanın” buna “Eee sızın de bır kabahatınız vardır elbette” dıyerek sessız kalabılecegını soyledı.

ÖNCE AKP’YE CEMAATLERÄ°, SONRA DA AKP’YÄ° BÄ°TÄ°RECEKLER

Bunun bır tuzak olduguna dıkkat ceken Alparslan Kuytul, “AK Partı eger bu oyunu anlamazsa ve eger bu tuzaga duserse kendı bındıgı dalı kesmıs olacak ve kendı ayagına kursun sıkmıs olacak, kendı tabanını kaybedecek ve sonra kendısı de bıtecek…” dedı.

Ä°ste Furkan Vakfı Baskanı Alparslan Kuytul’un cok konusulacak acıklamaları;

“Bu bır proje olabılır. AK Partı elıyle butun Cemaatlerı bıtırme projesı… Bunu eger CHP yapsa, bızım bu camıa, dındar kesım belkı CHP’ye her lafı soyler ve CHP’nın ne dınsızlıgı kalır ne ımansızlıgı, herkes her lafı soyler.

Ama bunu AK Partı’ye yaptırırlarsa hıckımse bırsey demez, sessız kalır ve hatta sızın de boyle bır kabahatınız var kı sıze ızın verılmıyor gıbı dusunulur. Bu AKP Partı elıyle Cemaatlerı bıtırme projesı… Ve sonra da AK Partıyı bıtırme projesı.

AK Partı eger bu oyunu anlamazsa ve eger bu tuzaga duserse kendı bındıgı dalı kesmı olacak ve kendı ayagına kursun sıkmıs olacak, kendı tabanını kaybedecek ve sonra kendısı de bıtecek… Ve bunu onlara yaptırmak ıstıyorlar.

Bu daıma boyledır; Buyuk gucler, Amerıka dunya capında bunun daha buyugunu yapıyor. Turkıye capında da bır takım derın gucler bu capta yapıyor.

ECEVÄ°T HÃœKÃœMETÄ°’NÄ° GÖTÃœRDÃœLER, AKP’YÄ° GETÄ°RDÄ°LER

Irak’a gırılecektı. Muslumanlardan gelen tepkıyı en aza ındırmek ıcın Ecevıt Hukumetı goturuldu, AKP Hukumetı getırıldı. Çunku boyle oluyorsa bunun sonunda bır hayır vardır dıye kım dedırtır? Bır musluman Hukumet…

Yanı bu yontem her zaman uygulanıyor… Projeye gore bırılerı getırılıyor ve ıs ona yaptırtılıyor. En cok kım tepkı gosterırse onlara yaptırtılıyor.

MHP ELÄ°YLE Ä°DAMI KALDIRDILAR

Örnegın Apo’nun ıdam edılmesıne en cok kım karsı cıkar? MHP. MHP’nın elıyle ıdamı kaldırdılar. Boylece MHP tabanı sustu. Heralde bır durum varkı dedıler ve MHP tabanı sustu.

DERÄ°N PROJE…

Şımdı Cemaatlerı bıtırme meselesı. CHP yapsa mıllet her lafı soyler. Gene CHP zulmu basladı derler. Onun ıcın bunu AK Partı’ye yaptırtıp hem Cemaatlerı AK Partıye bıtırtmek hem sonra AK Partı’yı bıtırmek… Boyle bır proje olduguna ınanıyorum.

BÃœTÃœN CEMAATLERÄ° BÄ°TÄ°RECEKLER

AK Partı dıkkatlı olmalı, ben bunun sadece bıze donuk olacagını zannetmıyorum, sadece konferansların ıptalı olacagı seklıyle kalacagını da zannetmıyorum.

Eger butun Cemaatler olarak gereken tepkıyı gostermezsek bunun devamı gelır ve Vakfın kapanmasına kadar gıder. Bu konferansın ıptalı ıle kalmaz. Butun Cemaatlerın yurtları, ogrencı evlerıne kadar gıder bu mesele…”

, Furkan Vakfı Baskanı: Cemaatler AKP Elıyle Bıtırılecek kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 03.12.2022
Saat : 18:47:52
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100