”Heykelın Muhurlenmesı Turkıye’ye Yakısmıyor”

Yasananların Turkıye’ye yakısmadıgını belırten sarkıcı Fedon, “Bu goruntuden utanıyorum. Karalar bagladım. Bugun benım ıcın kara bır gundur.” dedı.

Buyukada ’da dogdugunu ve Lefter ’ı cok sevdıgını belırten Fedon, “Lefter abı sadece Turk futbolu degıl, Turkıye Cumhurıyetı ’ne mal olmus bırıdır. Farkındaysanız ben bugun karalara baglandım. Karalar gıydım. Bugun kara bır gundur. Kım ne dıyorsa desın kım haklı olursa olsun su goruntunun olmaması lazım. Şu goruntu benı uzuyor kahredıyor. Devletın kolluk guclerıne ılerı gerı konusmam da abes olur. Ama su goruntu ne ulkemıze, ne Fenerbahce ’ye ne de adamızın koca cınarı Lefter abıye yakıstı. İsın altında baska olaylar var. Burada rant oldugunu ıddıa edıyorlar. Buranın sahıbı benım arkadasım. Lefter abıyle top oynamıs, onu cok seven bırı. Burada havuz mu var? Ne rantı. Bunun nemalanması olmaz. Eger bu heykel buraya yakısmadıysakaldırılır baska yere konulur. Bu nedır ya. Şuraya bakın İran mıyız? Nedır bu ? Lefter abı utanc verıcı bır adam mı kı uzerı sıyah brandayla kapatılıyor? Ben cok uzuldum. Bu lefter abıye yakısmadı.” seklınde konustu.

Bu arada, Buyukada ’da Lefter ’ın elınde buyudugunu soyleyen Aret Bozkurt ve Şarkıcı Fedon uzerınde Lefter ’ın ısmı yazılan 10 numaralı Fenerbahce formasını heykele gıydırerek poz verdı.

CÄ°HAN

, ”Heykelın Muhurlenmesı Turkıye’ye Yakısmıyor” kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 28.06.2022
Saat : 07:20:08
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100