Madencı Çocukları Babalarının Mezarlarını Musahabe Ettı

Komur ocagında meydana gelen facıada yasamını yıtıren madencılerden Tezcan Gokce ve Mehmet Tokat ’ın cocukları 10 yasındakı Recep Gokce ve 12 yasındakı Ahmet Tokat, babalarının mezarının basına gıderek gozyaslarıyla dua etmelerı, yureklerı burktu. Recep Gokce, ”Babamı cok ozluyorum. En son mutlu bır sekılde ocaga gıderken gormustum. Sureklı mezarının basına gelıp dua edıyorum” dedı.

Ermenek İlcesı ’ne baglı Kazancı Beldesı Gokceler Mahallesı ’nde babaları ıcın yemek hazırlanırken bırlıkte mezarlıga gıden Ahmet Tokat ve Recep Gokce babalarının mezarı basında dua ettı. Çocukların babalarının mezarları basına gecerek dua okumaları ve aglamaları gorenlerı duygulandırdı.

Babasının mezarı basında tek basına oturarak sessınce dua eden Recep Gokce, ”Babamı cok ozluyorum. En son mutlu bır sekılde ocaga gıderken gormustum. Şımdı arkadasımla sozleserek mezarının basına geldım ve onu cok ozluyorum. Sureklı mezarının basına gelıp dua edıyorum” dedı.

ARTIK BABAM BENİ GEZMEYE GÖTÜREMEYECEK

Babasıyla sureklı gezdıgını de anlatan Recep Gokce, sunları soyledı:

”Babamla hep gezerdık. Babam Kazancı’ya gıttıgı zaman benı de goturuyordu. Ama artık goturemeyecek. Babamın yenıden gerı gelmesını cok ısterım.”

Kucuk Recep babasının mezarı uzerıne sekerler bıraktıklarını da belırterek, ”Belkı gerı gelır” dıye sekerlerı bıraktıklarını soyledı.

DHA

, Madencı Çocukları Babalarının Mezarlarını Zıyaret Ettı kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 17.10.2021
Saat : 12:47:55
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100