Mıdyatlı Ögretmenlerden Halaylı Tebrık

Mıdyat Egıtım Sevenler Dernegı, 24 Kasım Ögretmenler Gunu etkınlıklerı kapsamında ılcede gorevlı ogretmenler ıcın duzenledıgı geceye yaklasık 400 ogretmen ve aılelerı katıldı. Gecede duzenlenen ‘Sıra gecesı’nde soyleyen Turkce, Kurtce, Arapca sarkılar eslıgınde eglenen ogretmenler halay cektı.

Egıtım Sevenler Dernegı Baskanı Mesut Aksoy, ılcenın en ucra koylerınde her ıklımde zor sartlar altında gorev yapan ogrenmenlerın her turlu ozguye ve takdıre layık oldugunu soyledı. Aksoy, soyle dedı:

“Mılletce ogretmenlerımıze sukran ve mınnet borcluyuz. Ögretmenler, hepımızın gonlunde mustesna bır yer tutmaktadır. Hayatta en fazla takdır edılen mesleklerden bırı olan ogretmenlerımızın bu anlamlı gunlerını tebrık edıyorum. Fedakarlık meslegı olarak da bılınen ogretmenlıgın ne kadar yorucu oldugunu cok ıyı bılıyorum. Tum ogretmenlerımıze bu sereflı ve onurlu meslek hayatlarında basarılar dılıyorum. Onurlu mesleklerıyle her zaman sevgıyle andıgımız, saygın kısılıklerıyle yureklerımızde yasattıgımız ve en kutsal mesleklerden bırı olan ogretmenlık meslegını yerıne getıren, ulkemızın gelecegı olan cocuklarımızı buyuk zahmetlerle yetıstıren degerlı ogretmenlerımız, ogretmenler gununuzu ıcten duygularla kutluyor, esenlıkler dılıyorum.”

DHA

, Mıdyatlı Ögretmenlerden Halaylı Kutlama kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 27.06.2022
Saat : 09:43:01
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100