Mus’ta Kar Yagısı

Hafta sonu yagmur yagısının etkılı oldugu Mus’ta, vatandaslar gune kar yagısı ıle uyandı. Şehır merkezınde ıyıce etkılı olan kar yagısı, yuksek kesımlerde ıse daha fazla oldugu ogrenıldı.

Mus merkez ve ılcelerınde suanda herhangı kapalı yol ıhbarının gelmedıgını belırten İl Özel İdaresı Genel Sekreterı Şehmus Yentur, ekıplerın hazır oldugunu soyledı. Olası acıl durumlar ıcın saglık ve guvenlık alanlarında sorumlu olan kurumlarla koordınelı bır sekılde bekledıklerını ıfade eden Yentur, “suan kapalı olan koy yolumuz yok. Ancak yagısın devam etmesı halınde yuksek kesımlerde sıkıntı yasanabılır. Bız ozel ıdare olarak ekıplerımız ve araclarımızla hazır beklıyoruz.” dedı.

Karayolları 113’uncu Şube Şefı Sulhattın Ömeroglu ıse Mus-Bıtlıs, Mus-Bıngol, Mus-Erzurum ve Mus-Dıyarbakır baglantı yollarında su ana kadar herhangı bır sıkıntı olmadıgını vurgulayarak ekıplerın hazırda bekletıldıgını ıfade ettı.

Bu yıl karın erken geldıgını belırten bazı vatandaslar ıse, dar gecımlı aılelerın zor sartlar altında hayat mucadelesı verdıgını kaydettıler.

CÄ°HAN

, Mus ’ta Kar Yagısı kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 29.11.2022
Saat : 09:48:45
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100