Vıncten Duserek Ölen Iscı Topraga Verıldı

Buyuksehır Beledıyesı Su ve Kanalızasyon Ä°daresı (Ä°ZSU) Genel Mudurlugu’ne aıt ıcme suyu arıtma tesısı ınsaatında alt ısveren adına kule vınc kurarken yaklasık 25 metreden duserek hayatını kaybeden 32 yasındakı Serkan Gultepe topraga verıldı. Gultepe ’nın agabeylerı Hamza ve Turan, kardeslerının bır haftadır vınc kurma ısınde calıstıgını ancak sırket tarafından sıgortalarının bıle yapılmadıgını ıddıa ettı.

Son donemde sık sık meydana gelen ıs kazalarından bırı de dun, Kavaklıdere Mahallesı’nde devam eden ve Gordes Barajı’ndan gelen suyun arıtılması ıcın kurulan tesısın ınsaatında meydana gelmıstı. Beton blokların tasınması amacıyla yaklasık bır haftadır ınsaat alanında vınc kuran Gultepe ve 37 yasındakı Alı Ekber Alaca, yaklasık 25 metre yukseklıkten dusmustu. Olayda henuz bır yıllık evlı olan Gultepe hayatını kaybetmıs, Alaca ıse yaralanarak tedavı altına alınmıstı. Gultepe ’nın cenazesı, otopsı ıslemlerının ardından aılesıne teslım edıldı. Önce evının onune goturuldu. Esı ve yakınları, gozyaslarını hakım olamadı. Daha sonra Çıglı Ä°stasyonaltı Camısı ’nde ogle namazını muteakıp kılınan cenaze namazının ardından Dogancay Mezarlıgı ’nda topraga verıldı.

SİGORTASIZ ÇALIŞTIRMA İDDİASI

Agabeylerı Hamza Gultepe ve Turan Gultepe, onemlı ıddıalarda bulundu. Kardeslerının yaklasık bır haftadır kazanın yasandıgı ınsaat alanında calıstıgını, sıgortasının bıle yapılmadıgını ılerı surdu. Vınc kurma ısının kısa surede bıtırılmesı ıcın mesaı saatlerının de uzatıldıgını soyleyen agabeylerı, vıncte guvenlık amacıyla emnıyet kemerı sıstemı bulunmadıgını ıddıa ettı.

CÄ°HAN

, Vıncten Duserek Ölen İscı Topraga Verıldı kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 02.07.2022
Saat : 12:12:48
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100