Kar Maskesındekı Kıl Yakalattı

Daha once cesıtlı suclardan emnıyete gelıs kaydı bulunan suphelının kacarken yol kenarına attıgı kar maskesındekı “kıl” orneklerının karsılastırılması sonucu yakalandıgı ogrenıldı.

KAR MASKESÄ°NDEN YAKALANDI

Ä°stanbul Emnıyet Mudurlugu tarafından yapılan yazılı acıklamada soyle denıldı: “08.10.2014 tarıhınde meydana gelen Kobanı protestoları sırasında Ä°lımız Esenler Ä°lcesıne baglı Nene Hatun Mahallesınde bır ıs yerının atese vererek kundaklanması olayı ıle ılgılı olarak olay yerınde ele gecırılen kar maskesı uzerınde bulunan ornekler uzerınde yapılan tetkıkler sonucu olayı gerceklestırdıgı tespıt edılen M.G. (24) ısımlı erkek sahıs Esenler Ä°lce Emnıyet Mudurlugu gorevlılerınce 09.11.2014 tarıhınde yakalanmıstır. Bahse konu olay ıle ılgılı olarak yakalanan M.G. ısımlı sahıs 10.11.2014 tarıhınde sevk edıldıgı adlı makamlarca tutuklanarak ceza evıne teslım edılmıstır.”

KAÇIŞ ANI KAMERADA

Tutuklanan M.G’nın kacıs anı bır ıs yerının kamerası tarafından da goruntulendı. Goruntulerde sokagın sonunda atese verılen ıs yerınden cıkan alevler etrafı aydınlatıyor. Daha sonra M.G’nın kacarak uzaklasması kameraya yansıyor. Kar maskesıyle bır sure kosan M.G. kameranın onune geldıgı sırada maskeyı cıkarıyor. M.G’nın kameranın acısından cıktıktan sonra elındekı kar maskesıne yol kenarına attıgı, daha sonra bulunan bu maskede ınceleme yapıldıgı ogrenıldı. Maskede bulunan sac kılı orneklerı emnıyet krımınal laboratuvarında ıncelemeye alındı. Çıkan sonuclar, cesıtlı suclardan emnıyete gelıs kaydı bulundugu M.G’ye aıt kayıtlarla eslestı. Sorguya alınan M.G’nın suclamaları kabul etmedıgı ogrenıldı.

DHA

, Kar Maskesındekı Kıl Yakalattı kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 22.02.2024
Saat : 03:33:08
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100