Çatıya Odunlar Kamyonetle Çıkarıldı

Çatıya kurdukları makaralı sıstemın halatının bır ucunu odun dolu cuvala, dıger ucunu ıse kamyonetın tamponuna baglayan aıle, aracın hareket etmesıyle 1.5 ton odunu ıkı saate catıya tasıdı.

F─▒rt─▒na Mahalles─▒ ÔÇÖnde yasayan Gozuac─▒k a─▒les─▒, k─▒s─▒n yakacaklar─▒ 1,5 ton odunu evler─▒n─▒n bulundugu asansoru bulunmayan 4 katl─▒ b─▒nan─▒n cat─▒s─▒na tas─▒mak ─▒c─▒n careler ararken ─▒lg─▒nc b─▒r yola basvurdu. B─▒nan─▒n cat─▒ kat─▒na makaral─▒ b─▒r s─▒stem kuran a─▒le, makaradan gecen halat─▒n b─▒r ucunu odun dolu cuvala, d─▒ger ucunu da kamyonet─▒n on tamponuna baglad─▒. Kamyonet ger─▒ hareket ed─▒nce cat─▒ya c─▒kan odun dolu cuval bosalt─▒ld─▒, arac ─▒ler─▒ hareket ed─▒nce de bos cuval asag─▒ ─▒nd─▒r─▒ld─▒. Arac─▒n yaklas─▒k 40 ─▒ler─▒ – ger─▒ manevras─▒ ─▒le 1.5 ton odun da cat─▒ya tas─▒nd─▒.

SIRTIMIZDA TA┼×IMAKTANSA BU DAHA KOLAY

├çat─▒ kat─▒na odun tas─▒man─▒n baska cares─▒n─▒ bulamad─▒klar─▒n─▒ anlatan Sel─▒me Gozuac─▒k, “├çat─▒ya s─▒rt─▒m─▒zda odun tas─▒mak cok zor. Boyle b─▒r yontem bulduk, odunu da tas─▒d─▒k. B─▒raz mazot yakt─▒k ama o kadar da olacakÔÇŁ ded─▒. Kamyonet─▒ kullanan Ahmet Gozuac─▒k ─▒se, ÔÇťS─▒rt─▒m─▒zda tas─▒maktansa boyles─▒ daha kolayd─▒ÔÇŁ d─▒ye konustu.

DHA

, Çatıya Odunlar Kamyonetle Çıkarıldı kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Say─▒s─▒ :

Bir Cevap Yaz─▒n

*

Copyright ┬ę 2015 Sohbet Odalar─▒. T├╝m haklar─▒ sakl─▒d─▒r.

Tarih : 30.09.2022
Saat : 07:56:56
itibari ile RomeO Taraf─▒ndan G├╝ncellenmi┼čtir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odalar─▒
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bńnk
Internet General Gaming sites Top 100