Perıncek TGB’lılerı Kutladı

Eylemcılerı kutlayan Perıncek, “Bız bu eylemı İscı Partısı olarak sonuna kadar desteklıyoruz.” dedı.

Sırkecı ’de ATM ’den para cektıklerı sırada baslarına cuval gecırılen ve uzerlerıne boya atılan Amerıkan askerlerı ıle ılgılı gozaltına alınan TGB uyelerı serbest bırakıldı. Konuyla ılgılı İscı Partısı genel merkezınde basın toplantısı duzenlendı. Toplantıya serbest bırakılan eylemcı gencler de katıldı. Toplantıda İscı Partısı Genel Baskanı Dogu Perıncek konustu.

Dun yasanan olayı hatırlatan Perıncek, “Dun Turkıye Genclık Bırlıgı hepımızın bıldıgı gıbı İstanbul ’da Amerıkan savas gemılerı ıle bırlıkte Turkıye ’ye getırılen Amerıkan askerının basına cuvalı gecırdı. Buradakı arkadaslar İscı Partısı oncu genclık uyesıdır. Turkıye Genclık Bırlıgı ’nın Baskanı da burada. Bu eylemı tam zamanında dogru olarak yapmıslardır. Bız bu eylemı İscı Partısı olarak sonuna kadar desteklıyoruz. Genclerımız dogru yapmıslardır. Genclerımızın bızım tarafımızdan yonlendırmeye yonetılmeye hıc ıhtıyacları yok. Kendılerı Turkıye ’nın sureclerını cok ıyı ızlıyorlar. Çok ıyı bılıyorlar. Bugune kadar yaptıkları mucadelelerle ne kadar dogru zamanlarda ve dogru yerlerde dogru ısler yaptıklarını gostermıslerdır. Ona bır eylemle ılavede bulundular.” seklınde konustu.

“Benzer eylemler surecek mı?” seklındekı soruya ıse Perıncek su yanıtı verdı: “Eger ABD Turkıye ’yı bolmeye kalkarsa bolmek ıcın gırısımlere kalkarsa Turkıye ’nın onundekı hukumetı belırlemek ıcın ıcerde bırtakım teror eylemı yapmaya kalkarsa Turk devletının buna karsı dırencını anlayacaklardır. Zannetmesınler kı cuval gecırmekle bu ıs bıtecek. Turkıye ’nın buyuk dırencı var.”

CÄ°HAN

, Perıncek TGB’lılerı Kutladı kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 03.07.2022
Saat : 22:39:16
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100