Polıs Guclerı Kolejı ve Akademısı’ndekı KIYIMIN PERDE ARKASI

CNN Turk’te Şırın Payzın’ın sundugu “Ne Oluyor” programında Emnıyet Teskılatında yapılan ve yapılması planlanan degısıklıkler ele alındı.

POLÄ°SLERÄ°N HAKLARINA “DARBECÄ°LER” KADAR RÄ°AYET EDÄ°LMEDÄ°

AKP Hukumetı’nın Polıs Kolejı ve Polıs Akademesı ıle ılgılı duzenlemelerın, o okullarda egıtım goren ogrencıler ıcın cesıtlı hak mahrumıyetlerıne neden olacagını soyleyen Erguder, darbe donemınde bıle polısın kazanılmıs haklarına dokunulmadıgını hatırlatarak, “Bu yapılanları darbe yonetımlerınde bıle yasanmamıstır” dıye konustu.

Polıs Kolejıne gıren her ogrencı bır gun Polıs Akademısıne gırme hayalı ıle koleje baslar dıyen Tufan Erguduer, bu okulların tıpkı Askerlı Lıseler gıbı oldugunu soyleyıp soyle konustu.

İŞTE POLÄ°S KOLEJ VE AKADEMÄ°DEKÄ° KIYIM – VÄ°DEO

“Bu Akademıye 350 kısı alınacaktı. Sozlu mulakatla sadece 80 kısı aldılar. Polıs Kolejı bırıncısı Polıs Akademısıne gıremedı. Ä°htıyac yoksa toptan kapatın ama obur taraftan 2500 komıser yardımcısı alınıyor, fakat Polıs Kolejlerı kapatılıyor”

Öte yandan Tufan Erguder, 12 Eylul darbecılerının bıle Polıslerın haklarına rıayet konusunda bugunden daha tıtız davrandıklarını hatırlatıp “Polıs haklarına darbecıler kadar rıayet edılmedı” dedı.

 

 

, Polıs Kolejı ve Akademısı’ndekı KIYIMIN PERDE ARKASI kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 30.09.2022
Saat : 07:56:44
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100