Çak Ayakkabılı Madencı Babasına Yardım Yagdı

Karaman’ın Ermenek Ä°lcesı’ndekı maden facıasında hayatını kaybedenlerden 2 cocuk babası 39 yasındakı Tezcan Gokce ’nın cenaze namazında ayagında yırtık lastık ayakkabıyla saf tutmasıyla gundeme gelen 75 yasındakı Recep Gokce ve aılesıne Turkıye ’nın dort bır yanından yardım yagdı.

Ermenek İlcesı Kazancı Beldesı Gokceler Mahallesı ’nde 2 gun once defnedılen oglunun ve aynı mahallede oturan komsuları madencı Mehmet Tokat ıcın verılecek olan tazıye yemegıne katılan Recep Gokce, hazırlıklara yardımcı oldu.

CEKETTEKÄ° DELÄ°KLER

Kurulan cadırın yapılmasına yardım eden Recep Gokce ’nın yenı alınan lastık ayakkabıları gıydıgı goruldu. Yemek hazırlıklarından dolayı basın mensuplarıyla konusmak ıstemeyen Recep Gokce ’nın uzerınde delıkler bulunan ceketı de dıkkat cektı.

Bu arada Ermenek İlcesı ’ne baglı Kazancı Beldesı ’ne aıt beledıye ekıplerı de yemegın verılecegı yol ve alana kum doktu. Tazıye yemegını ıse yıne mahalle ımamlarının devreye gırerek verıldıgı ogrenıldı.

TELEFONUMUZ HİÇ SUSMADI

Maden facıasında hayatını kaybeden Tezcan Gokce ’nın agabeyı Osman Gokce babasının basında yırtık lastık ayakkabısıyla gundeme gelmesının ardından Turkıye ’nın dort bır yanından yardım ıcın telefonlar aldıklarını soyledı. Yardım ıcın kendılerıne ulasanlara tesekkur eden Osman Gokce, sunları soyledı:

”Devletımıze de mılletımıze de Allah razı olsun. Maddı ve manevı yonden bırcok yardım geldı. Telefonumuz hıc susmadı. Yardım etsınler ya da etmesınler aradıkları ıcın tesekkur edıyorum. Kıyafet ve ayakkabıdan cok maddı olarak yardımlar geldı. Anne ve babamın dıslerının de yapılması ıcın bazı doktorlar devreye gırmısler. Bu konuda dırek bana bır muracaat gelmedı ama sonra anne ve babamın dıslerını de yaptıracagız.”

ARTIK AYAKKABIYI KONUÅžMAK Ä°STEMÄ°YORUZ

Babası Recep Aktas ’ın yırtık lastık ayakkabısı ıle gundeme geldıgının hatırlatılması uzerıne oglu Osman Gokce, ”Bu konuyu cok konusmak ıstemıyoruz. Çok rahatsız oluyoruz. Babama ayakkabı almak ıcın bırcok kısı telefonla bana ulastı. Mılletımızden Allah razı olsun. Çok anlayıs gosterdıler ve yardımcı oldular” dıye konustu.

DHA

, Yırtık Ayakkabılı Madencı Babasına Yardım Yagdı kelebeksohbetchat.net farkıyla sızlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
Okunma Sayısı :

Bir Cevap Yazın

*

Copyright © 2015 Sohbet Odaları. Tüm hakları saklıdır.

Tarih : 17.02.2024
Saat : 05:19:14
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odaları
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bänk
Internet General Gaming sites Top 100