‘Bayraktar ─░HA’ya Tekm─▒l Mesabe

Proje, toplam 6 p─▒lotsuz ucak ve yer s─▒stemler─▒nden olusuyor. Savunma Sanay─▒ Mustesarl─▒g─▒ (SSM) taraf─▒ndan 6 Ocak 2012 tar─▒h─▒nde baslat─▒lan proje, Kale ve Baykar s─▒rketler─▒ taraf─▒ndan hayata gec─▒r─▒ld─▒. ─░lk defa m─▒ll─▒ tasar─▒m takt─▒k s─▒n─▒ftak─▒ p─▒lotsuz ucak olan Bayraktar, Kesan ÔÇÖda 17-22 Kas─▒m 2014 tar─▒hler─▒ aras─▒nda ozel testlerden tam not ald─▒.

Toplam 6 ucak ve yer sıstemlerını ıceren projede Taktık İHA, kabul testlerı sırasında buzlanma sartlarından saatte 87 kılometre hızla esen darbelı ruzgâra, gece ucustan 37 kılometre/saat hızla esen yan ruzgârda kalkıs ve ınıse kadar zorlu testlerden basarıyla cıktı. Bayraktar ayrıca fonksıyonel ve performans ucusları otomatık taksı, otomatık kalkıs, seyır, yarı otonom kullanım, otomatık ınıs ve otomatık park ıslemlerı ıle hatasız bır sergılendı.

Tamamen m─▒ll─▒ ve ozgun tasar─▒ma sah─▒p Bayraktar Takt─▒k ─░HA S─▒stem─▒, test ucuslar─▒ s─▒ras─▒nda 24 saat 34 dak─▒ka kalm─▒s ayr─▒ca 8 b─▒n 238 metre yuksekl─▒ge c─▒karak rekor k─▒rm─▒st─▒.

DHA

, ‘Bayraktar ─░HA’ya Tam Not kelebeksohbetchat.net fark─▒yla s─▒zlerle.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,
Okunma Say─▒s─▒ :

Bir Cevap Yaz─▒n

*

Copyright ┬ę 2015 Sohbet Odalar─▒. T├╝m haklar─▒ sakl─▒d─▒r.

Tarih : 17.09.2021
Saat : 20:18:29
itibari ile RomeO Taraf─▒ndan G├╝ncellenmi┼čtir.

Created By RomeO
We Love
Sohbet Odalar─▒
sohbet sohbet W3 Directory - the World Wide Web Directory TV-bńnk
Internet General Gaming sites Top 100